Saga je štíhla a elegantná, pravá akumulačná pec

Saga je nový, menší člen Nunnauuni rodiny akumulačných pecí. Vďaka jej rozmerom a dizajnu sa hodí do akéhokoľvek priestoru letnej chalupy alebo obývačky.

Vyrobená z mastenca, táto pec má akumulačnú kapacitu, ktorá garantuje dlho a príjemne vyžarujúce teplo. Srdce Sagy, ohňová komora, je ručne robená z výberového Mammutti mastenca, ktorý má vysokú odolnosť voči teplu a rýchlo ho udržiava. Vďaka vývodu tepla, pec je ideálna aj pre vzduchotesné nízkoenergetické domy. Kyslík môže byť v prípade potreby privádzaný do pece aj z vonku.

Patentovaná metóda spaľovania Zlatý oheň zaručuje čisté teplo bez škodlivých emisií

Ako všetky akumulačné NunnaUuni pece, Saga spĺňa všetky emisné limity EU.

Metóda Zlatý oheň spaľuje drevo čisto a za extrémne vysokej rovnomernej teploty. Mammutti mastenec zvolený pre ohňovú komoru pracuje v súlade s ohňom a necháva Vám priestor na užívanie si tepla.

Jedno zakúrenie zaručí príjemné teplo až na 30 hodín. Keramická pec by musela byť dva krát vačšia ako Saga, aby poskytla rovnaké množstvo tepelnej energie.

NunnaUuni dlhotrvajúce a čisté teplo je teraz dodané menšou, štíhlejšou akumulačnou pecou NunnaUuni z mastenca.Informácie o produkte
Tepelná energia 33 kWh
Hmotnosť 1,180 kg
Výška 1,488 mm
Šírka 808 mm
Hĺbka 472 mm
Dĺžka dreva 25 cm

Viac informácií nájdete na tu