Priekopník vo výskume pecí a vývoji produktov

Trvácne produkty vytvárajú úspešnú spoločnosť. A úspešná spoločnosť môže investovať do vývoja ešte lepších produktov. Toto je princíp fungovania NunnaUuni, ktorý nám pomáha v tvorbe najlepších teplo-akumulačných pecí na trhu od roku 1982.

Počas 30 rokov na trhu, spoločnosť NunnaUuni vytvorila niekoľko revolučných vynálezov v tomto odvetví. Dosiahli sme úspech v niekoľkých oblastiach: naše pece sú ešte efektínejšie, bezpečnejšie a znečisťujú prostredie menej ako predtým.

Spoločnosť NunnaUuni má exkluzívne práva na odolný mastenec Mammutti. Mastenec Mammutti uskladňuje tepelnú energiu spaľovania extrémne efektívne. Vyvinuli sme metódu spaľovania Golden Fire, aby sme využili túto vlastnosť najlepšie, ako sa len dá. Metóda zahŕňa skutočnosť, že drevo horí rýchlo a čisto za veľmi vysokých teplôt, čo zlepšuje tepelnú efektívnosť pece a redukuje škodlivé emisie.

Chceli sme použiť rovnaké inovácie aj do ľahších pecí. Výsledok rozvoja bola revolučná vstrekovacia akumulácia, ktorá rýchlo uskladňuje tepelnú energiu produkovanú počasie horenia a zároveň znižuje teploty v komínoch na bezpečnú úroveň.

Celkom nám bolo udelených skoro 60 registrovaných patentov a zaregistrovali sme viac ako 100 chránených dizajnov. Všetky naše pece obsahujú niekoľko patentovaných inovácií – vynálezov, ktoré robia vaše pece jedinečnými.

Úzko spolupracujeme s expertmi v oblasti dizajnu, konštrukcie, technológie energie a geológie. Spolu s našimi desaťročiami skúseností s výrobou pecí, tieto rôzne partnerstvá formujú silný základ vo výskume a vývoji produktov spoločnosti NunnaUuni.

Naša vývojárska práca pokračuje a naše nadchádzajúce inovácie sú už za rohom. Naše aktivity sú popoháňané stále viac prísnejšími reguláciami emisií ako aj teplotami v komínoch. No nakoniec sú práve ohľad na prírodu a ambícia vyrábať ešte lepšie pece faktormi, ktoré vedú našu vývojársku prácu. Toto je dôležitá súčasť odbornosti NunnaUuni a jej remeselníckej tradície.