Mastenec alebo nič

Anu, Pyhäsalmi, Fínsko

Úplne sme sa zhodli na peci, ktorú sme chceli v našom novom dome. Ako materiál sa nám obom páčil mastenec. Vzhľad kameňa teší naše zmysly a o jeho vlastnostiach sme počuli len samé dobré veci. Chceli sme pec, ktorú by sme mohli používať na praktické účely, na kúrenie aj pečenie, a bonusom by bola atmosféra.

Keď nám obchodníčka z NunnaUuni prezentovala funkcie pece s miestom na pečenie, Olivia Duo, vyrobenej z mastenca Mammutti, bolo rozhodnuté. Musím pochváliť profesionálny prístup obchodníčky; bola radosť obchodovať s ňou a dávať jej otázky ohľadom hocičoho pri kúrení bolo veľmi jednoduché. Pri tomto nákupe šlo všetko ľahko; doručenie bolo rýchle, inštalácia ľahká a pec pracuje perfektne.

Naša pec s miestom na pečenie umiestnená uprostred domu oproti murovanej stene je vyhrievaná skoro denne až do jari. Teplo sa šíri príjemne po celom dome. Okrem praktických výhod vyhrievania si neskutočne užívame atmosféru skutočného ohňa. Pec s miestom na pečenie, ktorá sa jednoducho používa, je veľmi vhodná na každodenné používanie a jedlo v nej uvarené spríjemňuje pobyt v dome.


Viac o voľbe Anu: Olivii Duo 1, peci s miestom na pečenie vyrobenej z mastenca Mammutti.


V jednotlivých krajinách môžu existovať obmedzenia ohľadom dodania určitých produktov. NunnaUuni Oy si rezervuje práva na vykonanie technických zmien.