Pece na vyhrievanie domova

Všetky naše teplo-akumulačné pece sa hodia na kúrenie. Pece s najväčšou tepelnou efektivitou rovnako ako kachle s miestom na pečenie sú vhodné aj ako jediný zdroj tepla v dome. Všetky naše teplo-akumulačné pece sú taktiež dobré doplnkové zdroje tepla – pomáhajú znížiť účel za elektrinu.

Teplo-akumulačné injektorové pece sú navrhnuté pre domy, pre ktoré sú tradičné teplo-uskladňujú pece nevyhovujúce kvôli ich veľkosti, váhe a sile vykurovania. Injektorové pece sú ľahké a akumulačné teplo veľmi efektívne. Produkt je na teplo-akumulačnú pec ľahký, váži približne 500 kg a nepotrebuje masívne základy. Inštalácia je rýchla a čistá – pec je pripravená na test kúrenia v priebehu 2 – 3 hodín! Ak je to nevyhnutné, tak môžete vziať injektorové kachle so sebou a premiestniť ich do nového domu, keď sa sťahujete.

Pece s miestom na pečenie, pece na pečenie a sporáky sú vhodné na varenie.

Pece s miestom na pečenie sa vyrábajú ako sólové a dvojité. V sólových peciach je drevo spaľované v peci, čo vykuruje aj rúru. Maximálna teplota v rúre dosahuje 200 °C. Preto sa veľmi hodia na dusenie a varenie jedla.

Dvojité pece majú oddelené ohniská pre pec a pre rúru. Teplota rúry dosahuje až 300 °C, čo znamená, že v nej môžete pripraviť aj pečené delikatesy, ktorých výroba vyžaduje vysoké teploty. Dvojité pece tiež dovoľujú piecť po dlhý čas bez kúrenia okolitého vzduchu za veľmi vysokých teplôt.

Pece na pečenie sú navrhnuté špeciálne pre pripravovanie jedla a pekárenských produktov pečených v kamenných peciach. Sporáky, v ktorých sa spaľuje drevo, majú dve liatinové varné dosky.

Pec vytvára príjemnú atmosféru a tvorí časť interiéru.

Všetky naše pece tvoria jedinečné atmosféru skutočného ohňa. Ľahké kachle DEKO sú dobrá možnosť, ak chcete pec pre jej schopnosť vytvárať elegantnú atmosféru viac než pre jej tepelné vlastnosti. Veľké rohové dvere v našich kachliach predkladajú oheň veľmi pôsobivo.

Veľkosť, tvar a povrchový materiál našich pecí sa líšia. Náš sortiment obsahuje pece pre rôzne druhy domov a štýlov interiéru. Viac o našom sortimente tu.