Pece na mieru

Okrem vopred vyrobených modelov vyrábame aj pece na mieru. Naši experti navrhujú a vyrábajú všetky produkty na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov berúc do úvahy aj technické náležitosti. Či už si želáte niečo veľké alebo malé, našim cieľom je vyrobiť pec NunnaUuni, ktorá zodpovedá vašim snom.

Oficiálna rezidencia prezidenta Fínskej republiky
Na pece v oficiálnej rezidencii prezidenta Fínskej republiky, ktorá bola navrhnutá architektmi Raili a Reima Pietilä, bol požitý vyberaný kameň Mammutti z Nunnanlahden Uuni Oy. Fotografia znázorňuje pec Villapaita. Ohniská ďalších siedmich pecí v Mäntyniemi boli taktiež vyrobené z vyberaného kameňa Mammutti.

Južné Nemecko
Dlaždice a ďalšie doplnky dodávajú peci unikátny vzhľad. Špeciálna pec na obrázku vykuruje priestranný zrub. Vyhrievané uzatvorené lavice a ďalšie otvorené dotvárajú prekrásny prvok. Zakrivené časti pece a lavice zdôrazňujú umeleckosť pece.

Obrázky >>

Nemecko, Brackenheim
Model na tomto obrázku je z domu v Nemecku. Harmonický a ľahký vzhľad bol zdôraznený použitím kameňa Mammutti aj na lavice postavené okolo pece a schody. Veľký priestor zdôrazňuje oceľový komín.

Obrázky >>

Fínsko, Turku
Pec, ktorá je celá vytvorená z neopracovaného kameňa, rozdeľuje tento veľký priestor na kuchyňu, jedáleň a obývačku. Pec bola inštalovaná v počiatočnej fáze stavby tohto nového domu, aby vyhrievala stavenisko.

Fínsko, Puumala
Táto zimná vila postavená na brehu jazera Saimaa zahrňuje pec inšpirovanú veľkými otvorenými pecami, ktoré sa nachádzajú v lyžiarskych centrách v strednej Európe. Keramický sporák nainštalovaný vzadu ju robí ohniskom kuchyne.


Obrázky >>

Lichtenštajnsko
Pec na tomto obrázku vykuruje tri miestnosti: jedáleň, obývačku a predsieň. Dvere tejto pece s pecou na pečenie sa otvárajú smerom do jedálne, kde si ľudia môžu užiť atmosféru vytvorenú ohňom a lahodné vône jedla. Lavice dopĺňajú celkový prvok.

Obrázky >>

Nemecko, Hessen
Pec na tejto fotografii vyhovuje perfektne dekoráciám. Je pripojená ku komínu cez termálnu lavicu.
Fínsko, Jyväskylä
Kombinácia pece a rúry na pečenie bola postavená v novom dome tak, aby vyhovovala potrebám mladej rodiny. Pec rozdeľuje priestor a tiež sa dá považovať za kus nábytku. Používa sa denne, striedavo ako pec a ako rúra na pečenie, čo znižuje náklady na energiu.